Audyt bezpieczeństwa
Wdrożenie dokumentacji odo
Szkolenia otwarte i zamknięte
Outsourcing funkcji ABI

Usługi

Audyt bezpieczeństwa

Skuteczny audyt bezpieczeństwa ma na celu zbadanie, czy wdrożone środki, prowadzące do efektywnej ochrony danych Twojej organizacji i Twoich klientów, są umiejętnie zarządzane i czy osiągane zostają właściwe efekty.

Wdrożenie dokumentacji ODO

Dokumentacja ochrony danych osobowych jest obowiązkiem wynikającym z przepisów prawa. Jest przy tym instrukcją postępowania, która ułatwia wykonywanie czynności związanych z prawidłowym przetwarzaniem danych.

Szkolenia otwarte i zamknięte

Najczęściej najsłabszym ogniwem systemu bezpieczeństwa okazuje się być czynnik ludzki. Brak odpowiedniej wiedzy może być przyczyną naruszeń przepisów ochrony danych osobowych i skutkować konsekwencjami karnymi oraz utratą dobrego imienia przedsiębiorstwa i zaufania wśród klientów.

Outsourcing funkcji ABI

Prawidłowe przygotowanie pracownika do pełnienia funkcji Administratora Bezpieczeństwa Informacji może być długotrwałe i kosztowne. Rozwiązaniem tego problemu jest przekazanie tych obowiązków firmie zewnętrznej jako outsourcing funkcji ABI, której specjaliści od razu zaczynają działać na Twoją korzyść.

Twoje Imię

Temat rozmowy

Twój E-mail

Numer telefonu

Zapoznałem się z Polityką Prywatności i akceptuję jej warunki.

Szybki kontakt

Chcesz porozmawiać z jednym z naszych specjalistów?
Poinformuj nas o temacie rozmowy i preferowanej przez Ciebie formie kontaktu, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Dla Biznesu: Masz pytania jak ABInfo może pomóc Twojej firmie?
Wyślij mail lub zadzwoń do nas na numer +48 573 090 080.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od pon. do pt. w godz. 9.00 - 18.00.

Ważne: Twoje dane są z nami bezpieczne. Zasady bezpieczeństwa określa nasza Polityka Prywatności.
Masz pytanie?
Chętnie odpowiemy.